Zobacz, co mamy dla Ciebie


10 września 2018

Szukasz oferty pracy, stażu? A może chcesz postawić na rozwój osobisty? Jeśli tak – jesteśmy dla Ciebie! A teraz – jeszcze bliżej!

Mamy przyjemność poinformować, iż z początkiem września został uruchomiony pierwszy w Olsztynie stały punkt informacyjny OHP skierowany do młodych mieszkańców Olsztyna i okolic. Punkt znajduje się na ul. Piłsudskiego przy skrzyżowaniu z ul. Głowackiego.

Dzięki dogodnej lokalizacji punktu, każda zainteresowana osoba może z łatwością skorzystać z informacji o świadczonych przez nas usługach. W nowym punkcie informacyjnym młodzież może zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, a także propozycją szkoleń i kursów przygotowaną przez Ośrodki Szkolenia Zawodowego OHP. Dodatkowym atutem punktu informacyjnego jest możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z pośrednikiem pracy z Młodzieżowego Biura Pracy OHP. Nowy punkt informacyjny oferuje także tzw. „givebox” – miejsce na niepotrzebne przedmioty, gdzie anonimowo i za darmo można zarówno zostawić, jak i zabrać konkretną rzecz.

Przyjdź – zobacz – skorzystaj! Czekamy na Ciebie!