Kreowanie wizerunku – sztuką prezentacji


29 kwietnia 2021

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ełku rozpoczęło rekrutację do programu autorskiego „Kreowanie wizerunku – sztuką prezentacji”.

Pierwsze wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest niezwykle ważne. To ono decyduje o tym, czy dalsza część spotkania rekrutacyjnego przebiegnie gładko. Pierwsze wrażenie wyrabiamy sobie w ciągu kilku sekund od poznania obcej osoby i trudno jest je później zmienić. Mając to na uwadze, pracownicy MCK w Ełku postanowili wskazać młodzieży jak kreować wizerunek w kontakcie z potencjalnym pracodawcą.

Głównymi założeniami projektu są przedstawienie zasad profesjonalnej autoprezentacji wraz z obowiązującym dress codem oraz uatrakcyjnienie osobistej marki na rynku pracy.

W ramach programu odbędą się zajęcia z:

  • doradcą zawodowym, który przeprowadzi warsztaty oraz indywidualne konsultacje z zakresu autoprezentacji i komunikacji werbalnej;
  • pośrednikiem pracy, który przedstawi lokalny rynek pracy, aktualne oferty pracy stałej oraz krótkoterminowej, a także metody poszukiwania pracy;
  • specjalistą z zakresu wizażu, który opowie o zasadach dress code oraz pokaże makijażowe tricki pomocne w budowaniu osobistej marki.

MCK w Ełku zaplanowało dwie edycje programu. Pierwszą wiosenną skierowaną głównie do uczestników Hufca Pracy w Ełku oraz drugą jesienną skierowaną do uczestników Grupy Wychowawczej w Olecku. Wszystkich chętnych do udziału w programie zapraszamy do kontaktu:

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP Ełk – Strona główna | Facebook

e-mail: mckelk@ohp.pl

tel. 87 610 12 50, 690347972