Sprawdź, co warto obejrzeć w ferie


7 stycznia 2021

Ferie to czas odpoczynku i czas na doładowanie energii na następne półrocze. Tegoroczne ferie są inne niż wszystkie. Aby umilić Wam czas wolny spędzany w domu, przygotowaliśmy zestawienie filmów i seriali, które warto obejrzeć w styczniowe wieczory.

  1. Atypowy – serial o życiu nastolatka z autyzmem, który pokazuje jak różni się postrzeganie świata przez autystyka i daje motywację do realizacji swoich marzeń, nawet tych malutkich.
  2. Gwiazd Naszych wina – historia o miłości dwojga nastolatków, która nie raz została wystawiona na próbę. To nie jest kolejna słodka historia o miłości. Jest to raczej słodko-gorzka historia, która mogłaby wydarzyć się naprawdę.
  3. Strenger Things – serial, który wciąga! Opowiada o grupie przyjaciół i ciekawych zjawiskach, które zaczynają mieć miejsce w ich mieście.
  4. Sierra Burgess jest przegrywem – to historia osadzona w liceum. Bohaterką jej jest dziewczyna – inteligentna nastolatka, która zupełnie nie wpisuje się w licealną definicję piękna. W wyniku pomyłki Sierra nawiązuje niespodziewany romans, podając się za kogoś innego, przez co musi poprosić o pomoc szkolną piękność.
  5. W śnieżną noc – to film na podstawie zbioru opowiadań popularnych twórców literatury młodzieżowej. Wiele ciekawych historii powiązanych ze sobą ze świętami i zimą w tle.
  6. Do wszystkich chłopców, których kochałam – to opowieść o nieśmiałej dziewczynie, która podczas zauroczenia nowym chłopakiem, pisała do niego list miłosny. Nigdy żadnego nie wysłała ani nie wręczyła. Jednak po kilku latach okazało się, że ktoś rozesłał listy trzymane w szufladzie do adresatów, co zaowocuje ciekawym rozwojem wydarzeń.

Miłego oglądania!