Wakacyjna praca z OHP


18 maja 2017

Jeśli szukasz pomysłu na aktywne wykorzystanie wakacyjnego czasu, chciałbyś zarobić pieniądze na wyjazd wakacyjny, a może zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe – ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

W ramach akcji „Lato w OHP” zapraszamy do skorzystania z krótkoterminowych ofert pracy w:
Młodzieżowym Biurze Pracy OHP w Elblągu w branży: usługowej, handlowej, hotelarskiej, gastronomicznej na stanowisko: recepcjonista, pomoc w pensjonacie, kasjer, telefoniczny doradca klienta, przedstawiciel handlowy, kucharz, kelner/kelnerka, pomoc kuchenna, pracownik restauracji, pracownik lodziarni, kolporter ulotek, pracownik sklepu internetowego.
Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Bartoszycach w branży ogrodniczej, handlowej, opiekuńczej i promocyjnej na stanowisko: zbieracz owoców sezonowych, sprzedawca gazet, opiekun dziecięcy oraz hostessa.
Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Działdowie w branży ogrodniczej, gastronomicznej, promocyjnej i rolniczej na stanowisko: pomocnik ogrodnika, kelner, kucharz, hostessa, kolporter ulotek oraz pomocnik w gospodarstwie rolnym.
Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Iławie w branży gastronomicznej, ogrodniczej, usługowej i produkcyjnej na stanowisko: kelner, pomoc kuchenna, zbieracz owoców, a także drobiarz.
Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Lidzbarku Warmińskim w branży gastronomicznej, hotelarskiej, turystycznej, handlowej, usługowej, ogrodniczej oraz budowlanej na stanowisko: pomocnik obsługi hotelowej, sprzedawca, pomocnik na budowie czy zbieracz owoców sezonowych. Ponadto w powyższym okresie specjaliści rynku pracy będą organizatorami m.in. giełd pracy jak i wielu przedsięwzięć na rzecz młodzieży do 25 roku życia. Uczestnictwo w w/w wymienionych inicjatywach stworzy możliwość bezpośredniego kontaktu z potencjalnym pracodawcą, prezentacji własnej osoby jako kandydata do pracy i uzyskania wsparcia w zakresie aktywizacji zawodowej.

Wszystkie usługi są bezpłatne.
Przyjdź i już dziś rozpocznij swoją ścieżkę zawodową.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszych jednostek od poniedziałku do piątku w godz.
7:45 ? 15:45.
Czekamy właśnie na Ciebie.