Zapraszamy na Elbląskie Targi Pracy


17 października 2019

Zapraszamy na 25. edycję Elbląskich Targów Pracy, wpisujących się obchody Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery oraz Europejskich Dni Pracodawców. Ich organizatorem są Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Głównymi adresatami Targów Pracy i Edukacji są przede wszystkim ludzie młodzi, studenci, absolwenci szkół średnich, osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy również nauczycieli, wychowawców, doradców zawodowych oraz rodziców.

Przedsięwzięcie będzie stanowiło doskonałą okazję do zapoznania się z aktualnymi ofertami zatrudnienia, zarówno na krajowym, jak i zagranicznym rynku pracy. Dodatkowo oprócz możliwości nawiązania kontaktu z pracodawcami, osoby zainteresowane będą mogły skorzystać z konsultacji ze specjalistami rynku pracy, uzyskać informację o kursach i szkoleniach, projektach rynku pracy. Zaproszeni do udziału eksperci służyć będą poradami m.in. z zakresu pośrednictwa pracy, ubezpieczeń społecznych, przedsiębiorczości i doradztwa zawodowego. Podpowiedzą jak przygotować dokumenty aplikacyjne i jak korzystnie wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej.

XXV Elbląskie Targi Pracy odbędą się 24 października br. w godz. 9°°- 12°° w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Alei Grunwaldzkiej 135.

Patronat nad przedsięwzięciem objął Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Serdecznie zapraszamy!