Biuro WK


Warmińsko-Mazurska Wojewódzka Komenda OHP
10-165 Olsztyn, ul. Artyleryjska 3B
tel. 89 527 62 03, 89 527 94 06
fax 89 527 62 03, w.33
email: warminsko-mazurska@ohp.pl

Wojewódzki Komendant OHP

Dariusz Stanisław Rudnik
tel. 89 527 62 03

Zastępca Wojewódzkiego
Komendanta OHP

Paweł Kowszyński
tel. 89 527 62 03

Główny Księgowy WK OHP

Teresa Zubalska
tel. 89 527 62 03 w. 25
e-mail: t.zubalska@ohp.pl

Dyrektor Biura WK OHP

Marlena Stankiewicz
tel. 89 527 62 03 w. 41
kom. 696 402 602
e-mail: m.stankiewicz@ohp.pl


Zespół ds. programów europejskich, współpracy międzynarodowej i rynku pracy

Kierownik
Rzecznik prasowy  WK OHP
Katarzyna Milczarek

tel. 89 527 62 03 w. 11
kom. 601 163 197
e-mail: k.milczarek@ohp.pl
e
-mail: rzecznik.wama@ohp.pl 


Zespół ds. kształcenia i wychowania

Kierownik
Karolina Mrówczyńska

tel. 89 527-62-03 w. 26
kom. 784 687 932
e-mail: k.mrowczynska@ohp.pl


Zespół ds. kadr

Kierownik
Danuta Wydmuch

tel. 89 527 62 03 w. 21
e-mail: d.wydmuch@ohp.pl


Kierownik regionalny ds. logistyki, produkcji, handlu i usług

Krzysztof Narwojsz

tel. 89 527 62 03
kom. 502 031 616
e-mail: k.narwojsz@ohp.pl


St. specjalista ds. kontroli i skarg
Tomasz Bujewicz

tel. 89 527 62 03 w. 13
e-mail: t.bujewicz@ohp.pl


Specjalista ds. bhp i p. poż.
Jarosław Kielak

tel. 89 527 62 03 w. 24
e-mail: bhpolsztyn@ohp.pl

 


Specjalista ds. obronności, zarządzania kryzysowego i informacji niejawnych
Tomasz Owsianik