Kursy i szkolenia


Jesteś uczestnikiem lub absolwentem OHP? Masz 18-25 lat? Szukasz bezpłatnego kursu pozwalającego zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje? Oferta szkoleniowa Ochotniczych Hufców Pracy skierowana jest właśnie do Ciebie.

Ukończenie 1-2 miesięcznego szkolenia pozwoli Ci na zdobycie umiejętności i uprawnień, dzięki którym znalezienie satysfakcjonującego zatrudnienia nie będzie stanowiło problemu. Ponadto specjalista ds. rozwoju zawodowego OHP zadba o to, aby szkolenia były zgodne z Twoimi oczekiwaniami oraz z zapotrzebowaniem lokalnego rynku pracy. Dzięki temu będziesz atrakcyjny dla przyszłego pracodawcy – przyciągniesz uwagę i dopasujesz się do jego wymagań.

W naszych jednostkach realizujmy m.in. kursy operatora drona, kursy spawania metodą MAG – 135, kursy operatora wózka jezdniowego, kursy fryzjerskie z elementami barberingu, kursy obsługi koparki jednonaczyniowej kl. III, kursy kosmetyczne z elementami wizażu i stylizacją paznokci oraz wiele innych. Szczegóły dotyczące aktualnie dostępnej oferty kursów znajdują się w formularzu poniżej.

Wybierz interesujący Cię kurs i zgłoś się bezpośrednio do doradcy zawodowego w Twojej jednostce OHP lub wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą!

Wypełnij poniższy formularz i zapisz się na jeden z bezpłatnych kursów zawodowych

Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą specjalista ds. rozwoju zawodowego z jednostki OHP realizującej kurs, który przedstawi wszystkie niezbędne informację. Dlatego tak ważne jest podanie prawidłowych danych, szczególnie numeru telefonu.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu procesu rekrutacji na kursy zawodowe. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Warmińsko-Mazurska Wojewódzka Komenda OHP z siedzibą w Olsztynie.