Nasza oferta


Jesteś w wieku 18-25 lat? Nie uczysz się i nie pracujesz? Szukasz bezpłatnych kursów i szkoleń pozwalających na zdobycie nowego zawodu? Oferta szkoleniowa Ochotniczych Hufców Pracy skierowana jest właśnie do Ciebie.

Ośrodki Szkolenia Zawodowego oraz Młodzieżowe Centra Kariery Ochotniczych Hufców Pracy realizują bezpłatne certyfikowane kursy i szkolenia zawodowe pozwalające na zdobycie kwalifikacji w zawodach cieszących się dużym zapotrzebowaniem ze strony lokalnych pracodawców. Ukończenie 1-2 miesięcznego szkolenia pozwoli Ci na zdobycie umiejętności i uprawnień, dzięki którym znalezienie satysfakcjonującego zatrudnienia nie będzie stanowiło problemu.

W naszych jednostkach realizujmy m.in. kursy spawania metodami TIG-141, kursy operatorów wózków jezdniowych, elektryka SEP E do 1kV, kursy kosmetyczne, stylizacji paznokci, wizażu i wiele innych. Szczegóły dotyczące aktualnie dostępnej oferty kursów znajdują się w formularzu poniżej.

Wypełnij poniższy formularz i zapisz się na jeden z bezpłatnych kursów zawodowych

Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą specjalista ds. rozwoju zawodowego z jednostki OHP realizującej kurs, który przedstawi wszystkie niezbędne informację. Dlatego tak ważne jest podanie prawidłowych danych, szczególnie numeru telefonu.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu procesu rekrutacji na kursy zawodowe. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Warmińsko-Mazurska Wojewódzka Komenda OHP z siedzibą w Olsztynie.