Wizaż – moja pasja!


21 października 2020

Katarzyna Sawczyszyn, uczestniczka Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Mrągowie, dzięki swojej pasji i talentowi została wizażystką na planie spektaklu „Imperium zatracenia”.

Kasia podeszła do zadania profesjonalnie, a początkowy lekki stres szybko zastąpił entuzjazm i pewność siebie. W efekcie na twarzach aktorów powstały niesamowite makijaże. Każdy wyjątkowy i dopracowany.

 – Uwielbiam wyrażać siebie poprzez make-up. Zazwyczaj wykonuje go na sobie bądź na mojej siostrze. Tak naprawdę to było moje pierwsze zetknięcie się z takim projektem. Nie sądziłam, że ktoś dostrzeże mój talent. Nie byłabym w tym miejscu, gdyby nie współpraca Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Mrągowie z Fundacją Alternatywnej Edukacji „Ale”. Gdy weszłam na plan, pojawił się we mnie lekki niepokój, bo nie wiedziałam czy poradzę. Ale po zakończonej pracy poczułam się szczęśliwa – mówi Kasia.

– „Imperium zatracenia” w reżyserii Agnieszki Michalskiej i Pawła Kisiela to opowieść o młodych ludziach stojących u progu dojrzałości życiowej, ich problemach i trudnych wyborach. Praca naszej uczestniczki na planie spektaklu to duże wyróżnienie i furtka do samorealizacji. Jesteśmy z niej bardzo dumni! – podkreśla wychowawca z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Mrągowie.

Życzymy Kasi dalszych sukcesów i kolejnych ciekawych wyzwań!