Zapraszamy na szkolenia


23 sierpnia 2021

Wejdź z nami w zawody przyszłości z wykorzystaniem nowych technologii. Zdobądź europejskie uprawnienia pilota drona i lataj zawodowo.

Wykorzystywanie dronów w pracy jest coraz bardziej popularne. Drony w przemyśle są dosyć powszechne, a ich popularność ciągle rośnie. Na pewno pomaga w tym ich wszechstronność, która ułatwia niektóre czynności, jak dostęp do trudno dostępnych miejsc czy wykonywanie prac, które stanowią zagrożenie życia. Analitycy szacują, że zastosowanie dronów w najbliższych latach znacząco wzrośnie. Kwalifikowany operator drona ma więc już dziś dużą szansę znaleźć dobrą pracę.

Jeśli chcesz zdobyć nowe uprawnienia zapraszamy na bezpłatne szkolenia zawodowe:

1. Operator drona w kat. VLOS do 4 kg – NSTS-01

Europejskie uprawnienia pilota drona do wykonywania lotów w zasięgu widoczności wzrokowej VLOS lub z widokiem z pierwszej osoby FPV z użyciem bezzałogowych statków powietrznych kategorii szczególnej o masie < 4 kg. Szkolenie daje możliwość wykonywania operacji lotniczych o tzw. średnim ryzyku nad obszarami zaludnionymi, ludźmi zachowując bezpieczną odległość do wysokości 120 m AGL.

Czas trwania: 16 godzin (2 dni szkoleniowe)

2. Operator drona w kat. BVLOS do 4 kg – NSTS-05

Europejskie uprawnienia pilota drona do wykonywania lotów w zasięgu widoczności wzrokowej VLOS jak i poza zasięgiem widoczności wzrokowej BVLOS z użyciem bezzałogowych statków powietrznych kategorii szczególnej o masie < 4 kg. Te szkolenie daje możliwość wykonywania operacji lotniczych VLOS i BVLOS o tzw. średnim ryzyku nad obszarami zaludnionymi, ludźmi zachowując bezpieczną odległość do wysokości 120 m AGL.

Czas trwania: 32 godziny (3-4 dni szkoleniowe)

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z decyzją do ostatniej chwili. Zgłoś się bezpośrednio do doradcy zawodowego w Twojej jednostce OHP lub wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą!

NASZA OFERTA