Pożegnalny rejs młodzieży z OHP z Pasłęka
3 czerwca 2026
Czasem najpiękniejsze podróże nie prowadzą do nowych miejsc, lecz pozwalają spojrzeć na drogę, którą już przeszliśmy. Pożegnalny rejs „Statkiem po trawie” był dla młodzieży z OSiW w Pasłęku okazją do wspomnień, wzruszeń i symbolicznego zamknięcia pięcioletniego rozdziału.
więcej...