Indywidualne konsultacje w Elblągu


22 maja 2020

W Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Elblągu trwają indywidualne konsultacje dla uczestników oraz absolwentów OHP. Głównym celem spotkań jest wsparcie młodych ludzi w planowaniu ścieżki kariery oraz podejmowaniu świadomych decyzji edukacyjno-zawodowych. Ponadto, młodzież może zapoznać się z ofertą bezpłatnych szkoleń zawodowych, skorzystać z ofert pracy oraz skonsultować i udoskonalić swoje dokumenty aplikacyjne. Wszystko pod okiem doradcy zawodowego, pośrednika pracy oraz specjalisty ds. rozwoju zawodowego.

Efektem jednego ze spotkań było określenie profilu zawodowego absolwenta OHP za pomocą testu „Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych” oraz identyfikacja jego potrzeb szkoleniowych. W wyniku przeprowadzonej rozmowy absolwent wypełnił formularz zgłoszeniowy na kurs operatora wózka jezdniowego oraz otrzymał ofertę pracy krótkoterminowej.

Zastanawiasz się nad właściwym wyborem zawodu? Chcesz skorzystać z bezpłatnych kursów zawodowych? A może potrzebujesz pracy? Odwiedź najbliższą jednostkę OHP i skorzystaj z naszej pomocy! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, umówimy dogodny dla Ciebie termin i godzinę. Wszystko to w przyjaznej atmosferze, w kontakcie jeden na jeden z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Zapraszamy !