Odkryj swój potencjał zawodowy


29 czerwca 2020

W Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Nidzicy trwają konsultacje indywidualne dla uczestników i absolwentów OHP. Celem tych spotkań jest wsparcie młodzieży w podjęciu właściwych decyzji zarówno edukacyjnych jak i zawodowych.

Specjaliści rynku pracy MCK w Nidzicy wraz z młodzieżą analizują sytuację na lokalnym rynku pracy i pomagają dostosować się do zachodzących w nim zmian. W trakcie spotkań uczestnicy OHP poznają swoje mocne i słabe strony, zainteresowania oraz predyspozycje zawodowe. Następnie ustalają plan działania i cele, które będą realizować w najbliższych miesiącach. Konsultacje odbywają się z zachowaniem wszelkich instrukcji sanitarnych. Młodzież może czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem szkoły lub zawodu, umów się na bezpłatne konsultacje. W jednostkach OHP na Warmii i Mazurach czekają eksperci, którzy uwzględniając zarówno lokalne możliwości zatrudnienia, jak i indywidualne predyspozycje zawodowe, pomagają dokonać wyboru przyszłego zawodu, zaplanować karierę zawodową i edukacyjną, jak również wspierają przy zmianie zawodu, samozatrudnieniu czy poszukiwaniu pracy.