Rekrutacja trwa!


30 czerwca 2020

Być może okres wakacji nie sprzyja rozmyślaniu, w jakiej formie kontynuować dalsze kształcenie, ale nie zwlekaj z decyzją do ostatniej chwili. Przyjdź do giżyckiej jednostki OHP i przekonaj się, że warto uczyć się razem z nami. Specjaliści pionu rozwoju zawodowego MCK w Giżycku wraz z kadrą Hufca Pracy chętnie pomogą w wypełnieniu niezbędnych dokumentów aplikacyjnych oraz podpowiedzą jaką szkołę i zawód wybrać.

Ochotnicze Hufce Pracy dają możliwość ukończenia edukacji przy jednoczesnym zdobyciu kwalifikacji zawodowych. Uczestnicy OHP uzupełniają kształcenie ogólne na poziomie szkoły podstawowej (VII i VIII) i szkoły branżowej I stopnia w szkołach samorządowych, jednocześnie realizując przygotowanie zawodowe u pracodawców zewnętrznych lub w warsztatach szkoleniowych OHP.

Wszystkie konsultacje ze specjalistami odbywają się po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu, zgodnie z aktualnie przyjętym reżimem sanitarnym, z zachowaniem odpowiedniej odległości oraz zakrywaniem ust i nosa. Zapraszamy!

Zajrzyj do strefy rekrutacji